REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

reklama

AFRIKA: CAF Liga majstrov - kvalifikácia

16:30Leopard (Con) - Smouha (Egy) -:-
16:30Sanga Balende (Drc) - Al-Hilal (Sud) -:-
19:00Eulma (Alg) - Sfaxien (Tun) -:-
19:00USM Alger (Alg) - Kaloum Star (Gui) -:-
19:30Raja Casablanca (Mar) - Setif (Alg) -:-
22:30Moghreb Tétouan (Mar) - Al Ahly (Egy) -:-

AFRIKA: CAF Pohár konfederácií - kvalifikácia

16:30CF Mounana (Gab) - Orlando (Rsa) -:-
19:00Onze Créateurs (Mli) - ASEC Mimosas (Civ) -:-
19:00Zamalek (Egy) - FUS Rabat (Mar) -:-

ANDORRA: Primera Divisió - skupina o titul

12:00Lusitanos - Sant Julia -:-
16:00FC Santa Coloma - UE Santa Coloma -:-

ANDORRA: Primera Divisió - skupina o udržanie

12:00Encamp - Inter Club Escaldes -:-
18:00Ordino - UE Engordany -:-

ANGLICKO: Premier League

14:30Manchester City - West Ham -:-
17:00Newcastle - Tottenham -:-
reklama

ANGLICKO: FA Cup

16:00Aston Villa - Liverpool -:-

ANGLICKO: WSL 1 Women

15:00Birmingham Ž - Notts County Ž -:-
15:00Chelsea Ž - Liverpool Ž -:-
17:00Manchester City Ž - Arsenal Ž -:-

ANGLICKO: WSL 2 Women

14:00London Bees Ž - Durham Ž -:-
15:00Oxford Utd Ž - Aston Villa Ž -:-
15:00Watford Ž - Millwall Ž -:-

ANGOLA: Girabola League

17:00ASA - Caála -:-

ARGENTÍNA: Primera División

01:15Independiente - Argentinos Jrs 0:0
01:30Velez Sarsfield - Gimnasia L.P. 0:1
02:00Belgrano - Crucero del Norte 1:0
20:00Nueva Chicago - Racing Club -:-
22:10Aldosivi - San Lorenzo -:-
23:15River Plate - Banfield -:-
23:30San Martin S.J. - Olimpo -:-

ARGENTÍNA: Primera B Nacional

19:10Los Andes - Sportivo Estudiantes -:-
21:00Boca Unidos - Gimnasia Jujuy -:-
21:00Guillermo Brown - Guaraní Antonio Franco -:-
21:15Instituto - Chacarita Juniors -:-

ARGENTÍNA: Primera B Metropolitana

23:05Atletico Atlanta - Deportivo Riestra 2:0
17:00Flandria - CA Estudiantes -:-
18:00Deportivo Armenio - Deportivo Merlo -:-

ARGENTÍNA: Primera C Metropolitana

16:00Argentino de Quilmes - Justo José de Urquiza -:-
18:00San Martín Burzaco - San Telmo -:-

ARGENTÍNA: Primera D Metropolitana

16:00Sportivo Barracas - Victoriano A. -:-
18:00Atlas - Puerto Nuevo -:-

ARGENTÍNA: Torneo Federal A

00:00Sportivo Las Parejas - Union Villa Krause 0:0
20:00C.A.I - Cipolletti -:-
20:00Independiente Chivilcoy - 9 de Julio Morteros -:-
21:00Alianza Cutral Co - Alvarado -:-
21:00Americo Tesorieri - San Martin Tucuman -:-
21:00Deportivo Roca - Independiente de Neuquen -:-
21:00General Belgrano - Deportivo Madryn -:-
21:00Juventud Unida Universitario - Defensores Belgrano VR -:-
21:00Sportivo Patria - Libertad de Sunchales -:-
21:00Tiro Federal BB - Ferro Gen.Pico -:-
21:30Union Aconquija - Gimnasia y Tiro -:-
22:00AH Zapla - San Lorenzo Alem -:-
22:00Gimnasia E.R. - Velez de San Ramon -:-
22:30Antoniana - Andino -:-

ARMÉNSKO: Premier League

12:40Ararat - Alashkert -:-
12:40Ulisses - Pyunik -:-
14:00Banants - Shirak -:-

AUSTRÁLIA: A-League

09:00Perth Glory - Melbourne City -:-

AUSTRÁLIA: NSW Premier League

34'Bonnyrigg - Sydney Utd 1:2
07:00Manly Utd - Sydney Olympic -:-
07:00Parramatta Eagles - South Coast -:-
07:00Rockdale - Blacktown -:-
08:15APIA Tigers - Sutherland -:-

AUSTRÁLIA: Victorian Premier League

09:45Oakleigh - Heidelberg -:-

AUSTRÁLIA: Brisbane Premier League

10:00Albany Creek - Logan Lightning -:-

AUSTRÁLIA: Queensland State League

34'Brisbane U21 - F.N.Q. Heat 2:1
08:15Sunshine Coast - Palm Beach -:-
08:30Brisbane Strikers - Moreton Bay Utd -:-

AUSTRÁLIA: Capital Territory

07:00Canberra FC - Belconnen United -:-
07:00Gungahlin - Canberra Olympic -:-
07:00Monaro Panthers - Cooma -:-
07:00Tuggeranong Utd - Institute of Sport -:-

AUSTRÁLIA: Northern NSW

06:30Hamilton Olympic Warriors - Edgeworth E. -:-
06:30Charleston - Adamstown Rosebud -:-
06:30Maitland - Broadmeadow -:-
06:30South Cardiff - Newcastle Jets U21 -:-
06:30Weston Bears - Lambton J. -:-

BANGLADÉŠ: Premier League

13:00Sheikh Jamal - Abahani Chittagong -:-

BELGICKO: Jupiler League - skupina o titul

18:00Club Bruggy - Anderlecht -:-
20:30Kortrijk - Charleroi -:-

BELGICKO: Proximus League

15:00ASV Geel - St. Truiden -:-
15:00Heist - Patro Eisden -:-
15:00KSV Roeselare - RWS Bruxelles -:-
15:00Leuven - Woluwe Zaventem -:-
15:00Lommel Utd - Eupen -:-
15:00Mons - Dessel -:-
15:00Seraing Utd - Mechelen -:-
15:00Tubize - Aalst -:-

BELGICKO: Division 3 - skupina A

15:00Boom - Gullegem -:-
15:00Dender - VV Coxyde -:-
15:00Geants - Olsa Brakel -:-
15:00Hamme - Zeehaven -:-
15:00Izegem - Torhout -:-
15:00Saint Eloois - Bornem -:-

BELGICKO: Division 3 - skupina B

15:00Berchem - Vise -:-
15:00Capellen - Wallonne Ciney -:-
15:00Diegem - KV Turnhout -:-
15:00Walhain - Hasselt -:-

BIELORUSKO: 1. liga

13:00Din. Minsk - BATE -:-
14:00Slutsk - Zhodino -:-
15:00Belshina - Vitebsk -:-
15:00Slavia Mozyr - Soligorsk -:-

BOLÍVIA: Liga de Futbol Prof - Clausura

21:00San Jose - The Strongest -:-
23:15J. Wilstermann - Bolivar -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista - play-off

21:00Corinthians - Palmeiras -:-
23:30Santos - Sao Paulo -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Carioca - Taca Guanabara - play-off

21:00Flamengo - Vasco -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho - play-off

21:00Internacional - Brasil de Pelotas -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro - play-off

21:00Cruzeiro - Atletico-MG -:-
23:30Caldense - Tombense -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Baiano - play-off

21:00Bahia - Juazeirense -:-
21:00Colo C. - Vitoria da Conquista -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Cearense - play-off

23:15Ceara - Guarani de Juazeiro -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense - play-off

21:00Coritiba - Londrina -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Paranaense - baráž o udržanie

21:00Prudentopolis - Nacional PR -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Goiano - play-off

21:00Goias - Goianesia -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano - play-off

21:00Salgueiro - Sport Recife -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Catarinense - skupina o titul

21:00Figueirense - Inter de Lages -:-
21:00Chapecoense-SC - Criciuma -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Matogrossense - druhá fáza

21:00Cuiaba - Luverdense -:-
21:00Pocone - Rondonopolis -:-
23:00Operário-MT - Dom Bosco -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Sul-Matogrossense - play-off

21:00Ivinhema - Corumbaense -:-
21:00Naviraiense - Comercial MS -:-

BULHARSKO: A PFG - skupina o titul

19:00Ludogorets - Litex Loveč -:-

BULHARSKO: A PFG - skupina o udržanie

14:15Cherno More - Slavia Sofia -:-

BULHARSKO: 2. liga

16:00Chernomorets Burgas - Rakovski 2011 -:-

BURKINA FASO: Premier League

20:00ASFA Yennega - ASF Dioulasso -:-
18:00Santos - Canon du Sud -:-

BURUNDI: Ligue A

15:30Flambeau de l’Est - Muzinga -:-
15:30Le Messager - Rusizi -:-
15:30Vital O - Prince Louis -:-
15:30Volontaires - Bujumbura C. -:-

CYPRUS: 1. liga - skupina o titul

15:30APOEL - Ermis -:-

CYPRUS: 1. liga - skupina o udržanie

15:00Achnas - Doxa -:-
15:00Nea Salamis - AEL Limasol -:-
15:00Othellos Athienou - Ayia Napa -:-

ČESKO: Synot liga

16:00Brno - Mladá Boleslav -:-
17:00Hradec Králové - Příbram -:-

ČESKO: 2. liga

10:15Sokolov - Karviná -:-
10:15Žižkov - Most -:-
17:00Kolín - Třinec -:-
17:00Varnsdorf - Frýdek-Místek -:-

ČESKO: ČFL

10:15Admira Prague - Vltavín -:-
10:15Vysehrad - Převýšov -:-
17:00Benesov - Jirny -:-
17:00Čáslav - Domazlice -:-
17:00Stechovice - Chrudim -:-
17:00Zápy - Králův Dvůr -:-

ČESKO: MSFL

10:15Orlova - Prostejov -:-
10:15Sigma Olomouc B - HFK Olomouc -:-
10:15Slovácko B - Vyskov -:-
10:30Opava B - Uničov -:-
10:30Zlín B - Kroměříž -:-
16:00Zábřeh - Břeclav -:-

ČESKO: B-divízia

17:00Horni Mecholupy - Litomerice -:-
17:00Uvaly - Neratovice -:-
17:00Zatec - Motorlet Prague -:-

ČESKO: C-divízia

17:00Benátky - Usti nad Orlici -:-
17:00Dvur Kralove - Trutnov -:-
17:00Pencin-Turnov - Nachod -:-

ČESKO: D-divízia

10:15Velke Mezirici - Mutenice -:-
16:00Havlickuv Brod - Hodonin -:-
16:00Slavoj Polna - Bystřice n. P. -:-
16:00Vrchovina - Tasovice -:-

ČESKO: E-divízia

10:15Brumov - Dolni Benesov -:-
10:15Havířov - Petrovice -:-
16:00Kozlovice - Liskovec -:-

ČESKO: 1. liga - ženy

10:15Liberec Ž - Bohemians Praha Ž -:-
11:00Pardubice Ž - Hradec Kralove Ž -:-
14:30Slovácko Ž - Sparta Praha Ž -:-

ČILE: Primera División - Clausura

01:30Nublense - S. Wanderers 1:1
17:00U. De Concepcion - A. Italiano -:-
20:30Deportes Iquique - Arica -:-
23:00Barnechea - U. De Čile -:-

ČILE: Primera B - Clausura

01:00San Felipe - Copiapo 3:1
20:30Iberia - S. Morning -:-
21:00Dep. Concepcion - Rangers -:-
21:30La Serena - San Luis -:-

ČÍNA: Superliga

09:35Shanghai SIPG - Chongqing Lifan -:-
13:45Henan Construction - Shanghai Shenhua -:-

ČÍNA: Jia Liga

08:30Beijing Technology - Yanbian -:-
09:00Hebei - Nei Mongol -:-
09:00Jiangxi Liansheng - Tianjin SongJiang -:-
09:30Qingdao Jonoon - Dalian Aerbin -:-
09:30Wuhan Zall - Xinjiang Tianshan -:-

DÁNSKO: Superliga

14:00Odense - Sonderjyske -:-
17:00Brondby - Hobro -:-
19:30FC Kodaň - Nordsjaelland -:-

DÁNSKO: NordicBet Ligaen

15:00Fredericia - Bronshoj -:-
15:00Koge - AB Kopenhagen -:-
15:30Aarhus - Viborg -:-

DÁNSKO: 2. divízia východ

13:00Helsingor - Sollerod-Ved. -:-
13:30Holbaek - Hvidovre -:-
15:00Nykobing - BK Frem -:-

DÁNSKO: 2. divízia západ

13:00Kolding BK - Thisted -:-
13:30Ringkobing - Kjellerup -:-
14:00Naestved - Marienlyst -:-

EKVÁDOR: Serie A - prvá fáza

00:00Ind. del Valle - Dep. Cuenca 2:2
23:00Emelec - River Plate Ecuador -:-

ETIÓPIA: Premier League

14:00Mugher Cement - Dashen Birra -:-
15:00Ethiopia Bunna - St George -:-
20:00Sidama Bunna - Dedebit -:-

EURÓPA: Liga majstrov - ženy

14:00Frankfurt Ž (Ger) - Brondby Ž (Den) -:-

FAERSKÉ OSTROVY: Premier League

16:00Fuglafjordur - B36 Torshavn -:-
16:00Klaksvik - Streymur -:-
16:00TB Tvoroyri - Vikingur -:-

FILIPÍNY: UFL

11:15Pachanga - Philippine Army -:-
14:15Meralco Sparks - Kaya -:-

FÍNSKO: Veikkausliiga

15:00HJK - Lahti -:-
15:00Inter Turku - Ilves -:-
15:00KTP - KuPS -:-
15:00Mariehamn - HIFK -:-
15:00SJK - Rovaniemi -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 1

14:00Lille - Bordeaux -:-
17:00Montpellier - Caen -:-
21:00Lyon - St. Etienne -:-

GABON: Championnat D1

17:00Mangasport - Pélican -:-
17:00Solidarite - Oyem -:-

GAMBIA: GFA League

18:30Bakau - Gamtel -:-
18:30Banjul - Interior -:-
18:30Hawks - Bombada -:-

GRÉCKO: Superliga

00:00ZrušenéNiki Volos - Platanias -:-
14:00Panthrakikos - Panathinaikos -:-
16:15Atromitos - Giannina -:-
16:15ZrušenéOFI Kréta - Panionios -:-
18:30Olympiakos - Levadiakos -:-

GRÉCKO: 2. liga A-skupina

15:30Akropotamos - Kastoria -:-
15:30Ampelokipoi - Ethnikos N. A. -:-
15:30Apollon Arnaia - Alexandroupoli -:-
15:30Byzantio - Kavala -:-
15:30Dramas - Kampaniakos -:-
15:30Giannitsa - Eleftheroupolis -:-
15:30Panserraikos - Evros S. -:-
15:30Thyella F. - Aris -:-

GRÉCKO: 2. liga B-skupina

15:30Agias - Makrochori -:-
15:30Anagennisi Arta - Karaiskakis -:-
15:30Filippiada - Lefkadia 3:0
15:30Neokaisareias - Trikala F.C. -:-
15:30Opountios Martinou - Feraios -:-
15:30Pyrasos - Thesprotos -:-
15:30ZrušenéPyrsos - Kozani -:-
15:30Tsaritsani - Vataniakos -:-

GRÉCKO: 2. liga C-skupina

11:00Loutraki - Ermis Kiveriou -:-
11:00Magoulas - Achaiki -:-
11:00PAO Varda - Aiolikos FC -:-
13:30Panarkadikos - Zakynthiakos -:-
15:30ZrušenéKymi - Vyzas -:-
15:30ZrušenéMandraikos - Panelefsiniakos F.C. -:-
15:30Panargiakos - Neas M. -:-

GRÉCKO: 2. liga D-skupina

15:30AO Ilisiakos - Ionikos -:-
15:30Atromitos P. - Glyfada -:-
15:30E. Pireus - Ierapetra -:-
15:30Kifisias - Kyanos A. V. -:-
15:30Kissamikos - Irodotos -:-
15:30Kroussonas - Triglia R. -:-
15:30Nea I. - Giouchtas -:-

GRUZÍNSKO: Umaglesi Liga

14:00Din. Tbilisi - Georgia -:-
14:00Guria - Torpedo Kutaisi -:-
14:00Chikhura - Tskhinvali -:-
14:00Samtredia - Rustavi Met. -:-
14:00Zestafoni - Dila Gori -:-

GUATEMALA: Liga Nacional - Clausura

00:00Comunicaciones - Coatepeque 4:0
02:00Suchitepequez - Guastatoya 4:0
04:00Petapa - Halcones 2:1
04:00Xelaju - Municipal 1:1
17:00PrerušenéMarquense - Antigua 0:0
22:00Malacateco - Universidad SC -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

12:30Feyenoord - G.A. Eagles -:-
14:30Ajax - Breda -:-
14:30Heracles - Zwolle -:-
16:45Utrecht - Twente -:-

HOLANDSKO: Eerste Divisie

14:30Nijmegen - Almere -:-
14:30Sparta Rotterdam - Telstar -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Clausura

03:00Real Espana - Motagua 1:2
23:00Parrillas O. - Real Sociedad -:-
23:00Platense - Vida -:-
23:00Victoria - CD Honduras -:-

HONGKONG: Division 1

08:30Yokohama Hong Kong - Eastern AA -:-
11:30Yuen Long - Kitchee -:-

CHORVÁTSKO: 1. HNL

17:00Osijek - Zadar -:-
19:00Belupo - NK Záhreb -:-

CHORVÁTSKO: 2. HNL

16:30Dugopolje - Dragovoljac -:-

INDIA: I-Liga

15:30Bharat - Lajong -:-
15:30Salgaocar - SC Goa -:-

INDONÉZIA: Super Liga

10:30OdloženéPSM Makassar - Persib -:-
14:00OdloženéBali United - Pusamania Borneo -:-
16:00OdloženéPersiram - Mitra Kukar -:-

IRAK: Superliga

15:00Duhok - Al Shorta -:-
15:00Erbil - Al Kahraba -:-

ISLAND: Ligový pohár - play-off

18:00Akureyri - Akranes -:-
18:00Vikingur Reykjavik - Breidablik -:-

IZRAEL: Ligat ha'Al - skupina o titul

19:15M. Tel Aviv - Beitar Jeruzalem -:-
19:55H. Beer Sheva - Shmona -:-

JAPONSKO: J-League - 2. liga

34'Gifu - Tochigi 0:0
34'Iwata - Verdy 0:0
34'Kanazawa - Kamatamare 0:0
34'Okayama - Kumamoto 0:0
34'Sapporo - Mito 0:0
07:00Tokushima - Kyoto -:-
07:00Yokohama FC - V-Varen Nagasaki -:-
08:00Kitakyushu - Avispa Fukuoka -:-
09:00C-Osaka - Kusatsu -:-
09:00Ehime - Chiba -:-
09:00Oita - Omiya Ardija -:-

JAPONSKO: Fotbalový šampionát - ženy

34'Albirex Niigata Ž - Urawa Ž 1:0
34'Inac Kobe Leonesa Ž - Kunoichi Ž 1:0
34'Vegalta Sendai Ž - Sayama Ž 2:0
34'Yunogo Ž - Beleza Ž 0:2

JORDÁNSKO: Premier League

18:00Al Faisaly Amman - Al Wehdat -:-

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

15:00Bloem Celtic - Maritzburg Utd -:-

JUŽNÁ AFRIKA: 1. divízia

15:00Baroka - Garankuwa -:-
15:00Cape Town All Stars - Milano Utd -:-

JUŽNÁ KÓREA: K-League Classic

07:00Incheon - Ulsan Hyundai -:-
09:00Busan - Jeonnam -:-
09:00Daejeon - Pohang -:-

JUŽNÁ KÓREA: K League Challenge

07:00Hummel - Anyang -:-
09:00Gyeongnam - Suwon City -:-

KAZACHSTAN: 1. liga

10:00Ordabasy - Kaisar -:-
12:00Aktobe - Zhetysu -:-
13:00Atyrau - Okzhetpes -:-
14:00FC Astana - K. Almaty -:-
14:00Taraz - Tobol -:-

KEŇA: Premier League

11:00Chemelil - Thika Utd. -:-
14:00Gor Mahia - Sofapaka -:-
14:00Mathare Utd. - Sony Sugar -:-
14:00Nakuru AllStars - Ulinzi Stars -:-
14:00Western Stima - Tusker -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Apertura

01:00U. Autonoma - Ind. Medellin 1:1
03:00Atl. Nacional - Junior 2:2
21:00Tolima - Pasto -:-
23:00Jaguares de Cordoba - Millonarios -:-

KOSOVO: Superliga

14:00Besa Peje - Istogu -:-
14:00Kosova Vushtrri - Trepca Mitrovice -:-
14:00Prishtina - Vellaznimi -:-
14:00Trepca 89 - Ferizaj -:-

KOSTARIKA: Primera División - Torneo de Verano

22:00U.C.R. - CS Uruguay -:-
22:00Zeledon - Limon -:-

LITVA: A Lyga

14:00Granitas K. - Siauliai -:-
16:00Stumbras - Kruoja -:-

LOTYŠSKO: Virslīga

13:00Spartaks - Jelgava -:-

LUXEMBURSKO: Národná liga

16:00Differdange - Jeunesse Canach -:-
16:00Dudelange - Kaerjeng -:-
16:00Ettelbruck - Rumelange -:-
16:00Grevenmacher - Niedercorn -:-
16:00Jeunesse Esch - Fola -:-
16:00Mondorf - Wiltz -:-
16:00Victoria Rosport - Hostert -:-

MACEDÓNSKO: 1. liga

15:00Vardar - Renova -:-
16:00Met. Skopje - Bregalnica -:-
16:00Turnovo - Sileks -:-

MAĎARSKO: OTP Bank liga

14:00DVTK - Videoton -:-
18:30Ujpest - Lombard Papa -:-

MAĎARSKO: Merkantil Bank Liga

17:00Balmazujvaros Sport - Szigetszentmiklos -:-

MALAWI: Superliga

14:30Kamuzu Barracks - Moyale Barracks -:-
14:30MAFCO - Azam Tigers -:-
14:30Mighty Wanderers - EPAC United -:-
14:30Red Lions - Civo Utd -:-

MALTA: 1. liga - druhá fáza

16:00Zebbug - Birkirkara -:-
18:00Pieta Hotspurs - Naxxar Lions -:-

MAROKO: Botola Pro

16:00Kenitra - Safi -:-
16:30Chabab Rif Hoceima - Chabab Atlas Khenifra -:-

MAURETÁNIA: Championnat D1

18:00Ksar - Tevr. Zeina -:-
18:00Nouadhibou - Armee -:-

MAURÍCIUS: Mauritian League

14:00Curepipe Starl. - Riviere Du Rempart -:-
14:00Pamplemousses - Cercle De Joachim -:-
14:00Petite Rivière - La Cure Sylvester -:-
14:00Port Louis - Chamarel -:-
14:00Quatre Bornes - Entente Boulet -:-

MEXIKO: Primera División - Clausura

00:00Club America - Queretaro 0:4
00:00Puebla - Atlas 0:1
02:00Tigres - Monterrey 3:0
03:06Leon - Toluca 1:1
19:00U.N.A.M. - Santos Laguna -:-

MEXIKO: Liga de Ascenso - Clausura - play-off

02:00Merida - Necaxa 1:3

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Clube Desportivo de Nacala - Ferroviario Nampula -:-
15:00Costa do Sol - Ferroviario Maputo -:-
15:00Ferroviario Beira - ENH Vilankulo -:-
15:00HCB Songo - Maxaquene -:-
15:00Chibuto - LD Maputo -:-
15:001º de Maio de Quelimane - Ferroviário Velha -:-

NAMÍBIA: MTC Premiership

19:00Civics - Benfica -:-
21:00Citizens - Touch & Go -:-
12:00Black Africa - Eleven Arrows -:-
12:00Julinho Sporting - Tura Magic -:-
14:00Citizens - Benfica -:-
14:00Rebels - Mighty Gunners -:-
14:00UNAM - Blue Waters -:-
14:00United Stars - African Stars -:-
16:00Civics - Touch & Go -:-
16:00Tigers - Orlando Pirates -:-

NEMECKO: Bundesliga

15:30Brémy - Hamburg -:-
17:30Wolfsburg - Schalke -:-

NEMECKO: 2. Bundesliga

13:30Aue - FSV Frankfurt -:-
13:30Darmstadt - Heidenheim -:-
13:30Fürth - Union Berlín -:-

NEMECKO: 3. Liga

14:00Hallescher - Kiel -:-

NEMECKO: Regionálna liga sever

14:00ETSV Weiche - Luneburger Hansa -:-
14:00Hamburg II - VfR Neumunster -:-
14:00Havelse - St. Pauli II -:-
14:00Norderstedt - Cloppenburg -:-
15:00Meppen - Hannover II -:-
15:00Oldenburg - Brémy II -:-
17:30FT Braunschweig - Wolfsburg II -:-

NEMECKO: Regionálna liga severovýchod

13:30Hertha Berlín II - Meuselwitz -:-
13:30Jena - Nordhausen -:-
13:30Neustrelitz - Magdeburg -:-
13:30Union Berlín II - Babelsberg -:-
13:30Viktoria Berlín - Plauen -:-

NEMECKO: Regionálna liga západ

14:00Hennef - Wattenscheid -:-
14:00Uerdingen - Oberhausen -:-
14:00Wiedenbruck - Schalke II -:-

NEMECKO: Regionálna liga juhozápad

14:00Mannheim - Offenbach -:-

NEMECKO: Oberliga NOFV-Nord

14:00Brandenburger - Hansa Rostock II -:-
14:00Furstenwalde - Lichtenberg -:-
14:00Luckenwalde - Hurturkel -:-
14:00Pommern Greifswald - Altludersdorf -:-
14:00Zehlendorf - Strausberg -:-

NEMECKO: Oberliga NOFV- Süd

14:00Dresden II - Erfurt II -:-
14:00Einheit Rudolstadt - Chemnitzer FC II -:-
14:00Markranstadt - Eisenach -:-
14:00Oberlausitz - Halle -:-

NEMECKO: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Todesfelde -:-
15:00Hartenholm - Heider SV -:-
15:00Meldorf - Kiel II -:-

NEMECKO: Oberliga Hamburg

14:00Altona - Condor Hamburg -:-
14:00Barmbek-Uhlenhorst - Paloma -:-
14:00Halstenbek-Rellingen - Dassendorf -:-
14:00Niendorfer TSV - Curslack-Neuengamme -:-

NEMECKO: Oberliga Bremen

15:00Habenhauser - Grohn -:-
15:30Turkspor Bremen - Bremer -:-

NEMECKO: Oberliga Niedersachsen

14:00Eintracht Northeim - Uphusen -:-
14:00Lupo-Martini Wolfsburg - Göttingen 05 -:-
15:00Arminia Hannover - VfL Oldenburg -:-
15:00Osnabruck II - Spelle-Venhaus -:-
15:00Ottersberg - Drochtersen / Assel -:-
15:00Teutonia U. - Jeddeloh -:-
15:00Wunstorf - Rotenburger -:-

NEMECKO: Oberliga Westfalen

15:00Eintracht Rheine - Bielefeld II -:-
15:00Ennepetal - Stadtlohn -:-
15:00Erndtebruck - Erkenschwick -:-
15:00Gutersloh - Ahlen -:-
15:00Sprockhovel - Lippstadt -:-
15:00VfB Huls - Zweckel -:-
15:00Westfalia Herne - Roland Beckum -:-
17:30Hammer SpVgg. - Westfalia Rhynern -:-

NEMECKO: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:45Schott Mainz - Elversberg II -:-

NEMECKO: Oberliga Bavorsko Sever

15:00Ammerthal - Erlenbach -:-
16:00Regensburg II - Amberg -:-

NEMECKO: Oberliga Bavorsko Jih

15:00Schwabmunchen - Raisting -:-
17:00Pipinsried - DJK Rosenheim -:-

NEMECKO: Oberliga Baden-Württemberg

15:00Ger. Friedrichstal - Pfullendorf -:-
15:00Karlsruher II - SV Pforzheim -:-

NEMECKO: Oberliga Mittelrhein

15:00Bonner - Bergheim -:-
15:00Eilendorf - Aachen II -:-
15:00Erftstadt - Hertha Walheim -:-
15:00Euskirchen - Germania Windeck -:-
15:00FC Viktoria 08 - Bruhl -:-
15:00Freialdenhoven - Alfter -:-
15:30VfL Leverkusen - Bergisch Gladbach -:-

NEMECKO: Oberliga Niederrhein

15:00Bocholt - Baumberg -:-
15:00Bosinghoven - Jahn Hiesfeld -:-
15:00Germania Ratingen - Duisburg II -:-
15:00Hilden - TuRU Düsseldorf -:-
15:00Nievenheim - Velbert -:-
15:00Oberhausen II - Honnepel-Niedermormter -:-
15:00Sonsbeck - Kapellen-Erft -:-
15:00SW Essen - Krefeld-Fischeln -:-
15:00Wuppertaler - Homberg -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Sever

11:00Erfurt U19 - Hamburg U19 -:-
11:00Hertha U19 - Kiel U19 -:-
11:00RB Lipsko U19 - Jena U19 -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Juh

11:00Augsburg U19 - Mannheim U19 -:-
11:00Bayern U19 - Freiburg U19 -:-

NEMECKO: Juniorská Bundesliga Západ

12:00Wuppertaler U19 - Preussen Munster U19 -:-

NEMECKO: Bundesliga - ženy

11:00Duisburg Ž - Sand Ž -:-
11:00Hoffenheim Ž - Essen-Schöneb. Ž -:-
12:00Bayern Ž - Jena Ž -:-
14:00Potsdam Ž - Leverkusen Ž -:-

NIGÉRIA: Premier League

15:00Warri - El Kanemi -:-
17:00Abia Warriors - Wikki -:-
17:00Akwa - Gabros -:-
17:00Bayelsa - Taraba -:-
17:00Enugu - Giwa -:-
17:00Kano - Enyimba -:-
17:00Kwara - Heartland -:-
17:00Lobi Stars - Sharks -:-
17:00Nasarawa - Shooting Stars -:-
17:00Sunshine Stars - Dolphin -:-

NÓRSKO: Tippeligaen

15:30Bodo/Glimt - Odd -:-
18:00Molde - Aalesund -:-
18:00Sandefjord - Sarpsborg 08 -:-
18:00Stabaek - Viking -:-
18:00Tromsø - Lilleström -:-

NÓRSKO: OBOS-ligaen

18:00Bryne - Ranheim -:-
18:00Follo - Jerv -:-
18:00Kristiansund - Åsane -:-
18:00Sandnes - Nest-Sotra -:-
18:00Sogndal - Honefoss -:-
18:00Strømmen - Bærum -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 1

15:30Mjolner - Ullern -:-
18:00Lyn - Grorud -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 2

14:00Notodden - Alta -:-
16:00Jeloy - Strømsgodset 2 -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 3

16:00Fana - Vindbjart -:-

NÓRSKO: 2. divízia - skupina 4

13:00Floro - Nardo -:-

NÓRSKO: Toppserien - ženy

15:00Avaldsnes Ž - Kolbotn Ž -:-
15:00Grimstad Ž - Vålerenga Ž -:-
15:00RØA Ž - Arna-Bjørnar Ž -:-
15:00Sandviken Ž - Stabaek Ž -:-
16:00Klepp Ž - Trondheims-Ørn Ž -:-
16:00Medkila Ž - LSK Kvinner Ž -:-

PANAMA: LPF - Clausura

01:00Alianza - Tauro 1:3
01:00Plaza Amador - Chorrillo 1:1
01:00San Francisco - Arabe Unido 2:2
23:00Chiriqui - Chepo -:-
23:00Miguelito - Independiente -:-

PARAGUAJ: Primera Division - Apertura

00:00Sol De America - Cerro Porteno 1:2
02:10Sp. Luqueno - Libertad 3:0
23:00Guarani - San Lorenzo -:-
23:00Nacional Asuncion - Deportivo Capiata -:-
23:00Rubio Nu - Deportivo Santani -:-

PERU: Pohár Inkov - play-off

23:00Cesar Vallejo - Garcilaso -:-

POĽSKO: Ekstraklasa

15:30Leczna - Lech -:-
18:00Legia - Zawisza -:-

POĽSKO: 1. divízia

12:30Chojniczanka - Arka -:-
16:00Pogon Siedlce - Katowice -:-
16:30Termalica B-B. - Legnica -:-
17:00Olsztyn - Chrobry Glogow -:-

POĽSKO: 2. divízia

16:00Nadwislan Gora - Kotwica Kolobrzeg -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

17:00Ferreira - Moreirense -:-
17:00Gil Vicente - Rio Ave -:-
17:00Penafiel - Arouca -:-
18:00Setubal - Estoril -:-
19:00Sporting - Boavista -:-

PORTUGALSKO: Segunda Liga

12:15Beira Mar - Chaves -:-
16:00FC Porto B - Leixoes -:-
16:00U. Madeira - Sporting B -:-
17:00Benfica B - Aves -:-
17:00Covilha - Oliveirense -:-
17:00Farense - Tondela -:-
17:00Feirense - Maritimo B -:-
17:00Guimaraes B - Trofense -:-
17:00Olhanense - Braga B -:-
17:00Oriental - Atletico -:-
17:00Portimonense - Freamunde -:-
17:00Santa Clara - Academico Viseu -:-

RAKÚSKO: Tipico Bundesliga

16:30Austria Viedeň - AC Wolfsberger -:-

RAKÚSKO: Regionálna liga východ

14:00Donaufeld Viedeň - Parndorf -:-
16:30Rapid (Am) - Mattersburg (Am) -:-

RAKÚSKO: Regionálna liga stred

15:00Sturm Graz (Am) - Vorwarts Steyr -:-

RAKÚSKO: Regionálna liga západ

15:00Altach (Am) - Dornbirn -:-

RUMUNSKO: Liga I

16:30CS U. Craiova - Din. Bukurešť -:-
19:30Steaua Bukurešť - Otelul -:-

RUSKO: Premier League

12:30CSKA Moskva - Krasnodar -:-
15:00Terek - Dynamo Moskva -:-
17:30Kubaň - Zenit Petrohrad -:-

RUSKO: 1. divízia

09:00Luch Energiya - Volgar-Astrakhan -:-
10:00Tomsk - Jaroslavľ -:-
12:00Samara - Orenburg -:-
12:00Yenisey - Dynamo SPB -:-
13:00Khimik - Baltika -:-
15:00SKA Energiya - Volga N. Novgorod -:-
15:00Tosno - Sibir -:-
16:00Saratov - Anzhi -:-
16:00Tyumen - Sakhalin -:-

RUSKO: Division 2 - Jih - skupina o postup

14:00Nazran - Armavir -:-
14:00Novocherkassk - Krymsk -:-
15:00Dynamo GTS - Afips -:-
15:00Nalčik - Biolog -:-
15:00Taganrog - Maykop -:-
16:00Mashuk - Čornomorec -:-

RUSKO: Juniorská liga

11:00Amkar U21 - Arsenal Tula U21 -:-
14:30FK Rostov U21 - T. Moskva U21 -:-

RWANDA: National Football league

15:30APR - Amagaju -:-
15:30AS Kigali - Rayon Sport -:-

SALVÁDOR: Primera Division - Clausura

02:30FAS - Atletico Marte 2:0
03:00Aguila - Santa Tecla 1:2
23:00Alianza FC - Metapan -:-
23:00Juventud Ind. - UES -:-

SAN MARÍNO: Campionato Sammarinese

15:30Faetano - Cailungo -:-
15:30Juvenes/Dogana - Virtus -:-
15:30Tre Fiori - Cosmos -:-

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: CFU Club Championship

21:30Excelsior - Montego Bay -:-
22:00Alpha - Central FC -:-
22:00Lyford Cay - Helenites -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

19:00Žilina - Myjava -:-

SLOVENSKO: 2. liga západ - skupina o udržanie

10:30S. Bratislava B - Nové Mesto -:-

SLOVENSKO: 2. liga východ - skupina o udržanie

16:00Košice B - Moldava -:-
16:00Lok.Košice - Trebišov -:-

SLOVENSKO: 2. liga - skupina o postup

16:00Sereď - Michalovce -:-

SLOVENSKO: 3. liga západ

16:00Crystal - Levice -:-
16:00Dun. Streda B - Borčice -:-
16:00Nemšová - Gabčíkovo -:-
16:00Palárikovo - Veľký Meder -:-
16:00Piešťany - Topoľčany -:-
16:00V. Ludince - Neded -:-

SLOVENSKO: 3. liga východ

16:00Giraltovce - V. Opátske -:-
16:00Plavnica - Stropkov -:-
16:00Sabinov - B. Nová Ves -:-
16:00Snina - Michalovce B -:-

SLOVENSKO: 3. liga stred

10:30Bytča - Žarnovica -:-
16:00Makov - Krásno -:-
16:00Nová Baňa - Pohronie B -:-

SLOVENSKO: 3. liga Bratislava

10:30Rača - Viničné -:-
16:30Bernolákovo - Lozorno -:-
16:30Ivánka - Svätý Jur -:-
16:30Kráľová - Slovan Most -:-
16:30Rohožník - Báhoň -:-
16:30Rovinka - Stupava -:-
16:30Tomášov - Slov. Grob -:-

SLOVINSKO: Prvá Liga

16:00NK Krka - O. Ľubľana -:-

SLOVINSKO: 2. SNL

16:30Aluminij - Verzej -:-
16:30Smartno - Dravinja -:-
16:30Triglav - Tolmin -:-

SRBSKO: Super Liga

18:00Partizan - Mladost -:-

STREDOAFRICKÁ REPUBLIKA: Premier League

17:00Tempete MOCAF - Diplomates -:-

SUDÁN: Premier League

19:00Atbara - Kadougli -:-
16:00Merreikh El-Fasher - Al-Mergheni -:-

SVAZIJSKO: MTN Premier League

16:00Manzini Sea Birds - Manzini Sundowns -:-
16:00Manzini Wanderers - Green M. -:-
16:00Mbabane Highlanders - Malanti Chiefs -:-
16:00Moneni Pirates - Royal Leopards -:-
16:00RSSC Utd - Mbabane Swall. -:-
16:00Young Buffaloes - Red Lions -:-

ŠKÓTSKO: Pohár

13:15Inverness - Celtic -:-

ŠPANIELSKO: Primera Division

12:00Vallecano - Almeria -:-
17:00Granada - Sevilla -:-
19:00Villarreal - Cordoba -:-
21:00Eibar - Celta Vigo -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division

12:00Betis - Zaragoza -:-
16:00Alcorcon - Mallorca -:-
17:00Numancia - Barcelona B -:-
18:15Valladolid - Sabadell -:-
19:00Tenerife - Llagostera -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 1

17:00Compostela - Coruxo -:-
17:00Ferrol - UD Logrones -:-
17:00Marino de Luanco - Guijuelo -:-
17:00Tropezon - Somozas -:-
17:00Zamora - R. Oviedo -:-
17:30Lealtad - Leonesa -:-
18:00Murcia - Real Aviles -:-
18:30Langreo - Burgos -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 2

12:00Atl. Madrid B - Ath. Bilbao B -:-
12:00Conquense - Las Palmas B -:-
12:00Fuenlabrada - Huesca -:-
12:15Guadalajara - Barakaldo -:-
16:00Getafe B - Trival Valderas -:-
17:00R. Union - Real Madrid B -:-
17:30Tudelano - Vallecano B -:-
18:00Toledo - Amorebieta -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 3

12:00Cornella - Baleares -:-
12:00Mallorca B - Sant Andreu -:-
12:00Reus Deportiu - Hercules -:-
17:00Olot - Valencia B -:-
18:00Eldense - Gimnastic -:-
18:00Lleida - Alcoyano -:-
18:00Olimpic Xativa - Villarreal B -:-

ŠPANIELSKO: Segunda Division B - Skupina 4

11:30Sevilla B - Granada B -:-
12:00Cacereno - UCAM Murcia -:-
12:00Melilla - La Hoya Lorca -:-
18:00Almeria B - La Roda -:-
18:00El Palo - Jaen -:-
18:00Linense - Betis B -:-
19:00Cartagena - Villanovense -:-

ŠVAJČIARSKO: Superliga

13:45Vaduz - Aarau -:-
13:45Young Boys - Thun -:-
16:00Luzern - Grasshoppers -:-

ŠVAJČIARSKO: Challenge League

15:00Chiasso - Servette -:-
15:00Wohlen - Le Mont -:-

ŠVÉDSKO: Allsvenskan

15:00Atvidabergs - Falkenbergs -:-
17:30Hacken - IFK Göteborg -:-

ŠVÉDSKO: Superettan

16:00Angelholms - Varbergs -:-
17:00Brommapojkarna - AFC United -:-
17:00Syrianska - Ljungskile -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Norra

14:30Pitea - Akropolis -:-
16:00Nykopings - Dalkurd -:-
16:00Västerås SK - Umeå -:-
17:00Brage - Motala -:-
17:00Huddinge - Sodertalje FK -:-
17:00Vasalunds - Forward -:-

ŠVÉDSKO: Division 1 - Södra

16:00Eskilsminne - Orgryte -:-
17:00Husqvarna - Oskarshamns -:-
17:00Oddevold - Kristianstads -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norrland

17:00Bergnasets AIK - Solleftea -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Svealand

13:00S. Kerbura - Nacka FF -:-
15:00Syr. Botkyrka - Avesta -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Västra Götaland

13:00Assyriska BK - Högaborgs -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Götaland

14:00Rosengard - IFK Berga -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Södra Svealand

14:00Gute - IFK Stockholm -:-
14:00Värmdö - Assyriska IF -:-
17:00Eskilstuna City - Örebro Syr. -:-
17:00Sylvia - Ekero -:-

ŠVÉDSKO: Division 2 - Norra Götaland

17:00Skövde - Uddevalla -:-

TADŽIKISTAN: Vysshaya Liga

13:00Barqi Tojik - Istiqlol Dushanbe -:-
13:00Istaravshan Ura Tyube - Regar-TadAZ -:-

TALIANSKO: Serie A

12:30Sassuolo - Turín -:-
15:00AS Rím - Atalanta -:-
15:00Empoli - Parma -:-
15:00Chievo - Udinese -:-
15:00Palermo - FC Janov -:-
18:00Cagliari - Neapol -:-
20:45Inter - AC Miláno -:-

TALIANSKO: Serie B

15:00Latina - Catania -:-
15:00Livorno - Frosinone -:-
15:00OdloženéVarese - Avellino -:-

TALIANSKO: Lega Pro - skupina A

11:00Sudtirol - Mantova -:-
14:30AlbinoLeffe - Torres -:-
18:00Renate - Pro Patria -:-

TALIANSKO: Lega Pro - skupina B

12:30Ascoli - Carrarese -:-
14:30Gubbio - Santarcangelo -:-
14:30Prato - Teramo -:-
16:00San Marino - Grosseto -:-
16:00Savona - Reggiana -:-
18:00Pisa - Pistoiese -:-

TALIANSKO: Lega Pro - skupina C

12:30Barletta - Vigor Lamezia -:-
14:30Reggina - Savoia -:-
16:00Lecce - Foggia -:-
18:00Casertana - Catanzaro -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina A

15:00Asti - Cuneo -:-
15:00Borgomanero - Acqui -:-
15:00Bra - Sancolombano -:-
15:00Caronnese - Derthona -:-
15:00Novese - Sporting Bellinzago -:-
15:00OltrepoVoghera - Borgosesia -:-
15:00RapalloBogliasco - Argentína -:-
15:00Sestri Levante - Pro Settimo -:-
15:00Vallée d´Aoste - Chieri -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina B

15:00Castiglione - Seriate -:-
15:00Ciliverghe Mazzano - Virtus Verona -:-
15:00Ciserano - Sondrio -:-
15:00MapelloBonate - Inveruno -:-
15:00Olginatese - Lecco -:-
15:00Pergolettese - Montichiari -:-
15:00Pro Sesto - Castellana -:-
15:00Seregno - Pontisola -:-
15:00Villafranca - Caravaggio -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina C

15:00Altovicentino - ArzignanoChiampo -:-
15:00Dro - Clodiense -:-
15:00Kras - Belluno -:-
15:00Legnago Salus - Biancoscudati Padova -:-
15:00Montebelluna - Fontanafredda -:-
15:00Ripa Fenadora - Mezzocorona -:-
15:00Sacilese - Giorgione -:-
15:00Tamai - Triestina -:-
15:00Union Pro - Mori -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina D

15:00Bellaria Igea - Abano -:-
15:00Castelfranco - Este -:-
15:00Fortis Juventus - Scandicci -:-
15:00Mezzolara - Fidenza -:-
15:00Montemurlo - Rimini -:-
15:00Piacenza - Imolese -:-
15:00Romagna Centro - Correggese -:-
15:00S.P. Padova - Fiorenzuola -:-
15:00Thermal Abano - Porto Tolle -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina E

15:00Bastia - San Donato -:-
15:00Colligiana - Foligno -:-
15:00Flaminia - SanGiovanni -:-
15:00Gualdo Casacastalda - Massese -:-
15:00Pianese - Voluntas Spoleto -:-
15:00Poggibonsi - Gavorrano -:-
15:00Ponsacco - Vivi Altotevere -:-
15:00Siena - Villabiagio -:-
15:00Trestina - Rieti -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina F

15:00Amiternina - Civitanovese -:-
15:00Campobasso - Agnonese -:-
15:00Fermana - Celano -:-
15:00Chieti - Castelfidardo -:-
15:00Jesina - Termoli -:-
15:00Maceratese - Recanatese -:-
15:00Matelica - Sambenedettese -:-
15:00San Nicolo - Fano -:-
15:00Vis Pesaro - Giulianova -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina G

15:00Arzachena - Aprilia -:-
15:00Budoni - Astrea -:-
15:00Castelli Romani - Isola Liri -:-
15:00Olbia - Fondi -:-
15:00San Cesareo - Nuorese -:-
15:00Selargius - Anziolavinio -:-
15:00Sora - Ostia Mare -:-
15:00Terracina - Cynthia -:-
15:00Viterbese - Palestrina -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina H

15:00Brindisi - Scafatese -:-
15:00Gallipoli - Cavese -:-
15:00Monopoli - Bisceglie -:-
15:00Pomigliano - Francavilla -:-
15:00Sarnese - Puteolana -:-
16:00Andria - Manfredonia -:-
16:00Arzanese - Gelbison Cilento -:-
16:00Grottaglie - Taranto -:-
16:00Potenza - San Severo -:-

TALIANSKO: Serie D - skupina I

15:00Agropoli - Rende -:-
15:00Akragas - Orlandina -:-
15:00Battipagliese - Roccella -:-
15:00Due Torri - Nerostellati Frattese -:-
15:00Gioiese - Marcianise -:-
15:00Leonfortese - Tiger Brolo -:-
15:00Montalto Uffugo - HinterReggio -:-
15:00Neapolis - Noto -:-
15:00Sorrento - Torrecuso -:-

TUNISKO: Ligue Professionnelle 1

15:30Djerba - Gabes -:-
15:30Gafsa - Hammam-Lif -:-
15:30Marsa - Metlaoui -:-
15:30Stade Gabèsien - Monastir -:-
15:30Stade Tunisien - Zarzis -:-

TURECKO: Super Lig

12:00Erciyesspor - Eskisehirspor -:-
14:00Sivasspor - Balikesirspor -:-
15:00Basaksehir - Rizespor -:-
18:00Trabzonspor - Galatasaray -:-

TURECKO: PTT 1. Lig

12:30Gaziantep BB - Samsunspor -:-
12:30Manisaspor - Osmanlispor -:-
12:30Sanliurfaspor - Bucaspor -:-
14:00Orduspor - Adana Demirspor -:-
15:00Adanaspor - Alanyaspor -:-

TURECKO: TFF 2. Lig White Group

12:30Trabzon - Ofspor -:-
13:30Aydinspor - Karagumruk -:-
13:30Fethiyespor - Pendikspor -:-
13:30Hacettepe - Iskenderun -:-
13:30Kartalspor - Anadolu Selcukluspor -:-
13:30Tarsus - Menemen Belediye -:-
13:30Turgutluspor - Tavsanli Linyitspor -:-
13:30Umraniyespor - Keciorengucu -:-
13:30Yeni Malatyaspor - Bayrampasa -:-

TURECKO: TFF 2. Lig Red Group

13:30Golbasispor - Duzyurtspor -:-
13:30Goztepe - Gumushanespor -:-
13:30Hatayspor - Tepecik -:-
13:30Inegolspor - Bugsasspor -:-
13:30Kahramanmaras - Diyarbakir BB -:-
13:30Kirklarelispor - Ankaragucu -:-
13:30Kocaeli Birlikspor - Altay -:-
13:30Nazillispor - Pazarspor -:-
13:30Sariyer - Bandirmaspor -:-

TURECKO: TFF 3. Lig Group 1

13:30Ankara Adliyespor - Kirikhanspor -:-
13:30Batman Petrolspor - Corum -:-
13:30Bozuyukspor - Bursa Niluferspor -:-
13:30Catalca - Zonguldak -:-
13:30Darica Genclerbirligi - Gaziosmanpasa -:-
13:30Istanbulspor - Evrenseki -:-
13:30Nigde Bld. - Tire -:-
13:30Tutap Sekerspor - Kizilcabolukspor -:-
13:30Tuzlaspor - Trabzon Akcaabat -:-

TURECKO: TFF 3. Lig Group 2

13:30Dardanelspor - Maltepespor -:-
13:30Denizli Belediye - Aksarayspor -:-
13:30Eyupspor - Arsinspor -:-
13:30Golcukspor - Cine M. -:-
13:30Halide E. - Derince Bld. -:-
13:30Payas Bld. - Cankiri -:-
13:30Tekirova Belediyespor - Erzincan -:-
13:30Y. Diyarbakirspor - Sivas 4 Eylul -:-
13:30Yesil Bursa - Sancaktepe -:-

TURECKO: TFF 3. Lig Group 3

13:30Anadolu Uskudar - Kahramanmaras Bld -:-
13:30Ayvalikgucu - Gungoren -:-
13:30Balcova Yasamspor - Beylerbeyi -:-
13:30Erzin - Bergama Bld. -:-
13:30Erzurum BB - Ankarademirspor -:-
13:30Kayseri Sekerspor - Orhangazispor -:-
13:30Sakaryaspor - Belediye Vanspor -:-
13:30Sandıklıspor - Etimesgut -:-
13:30Silivrispor - Bayburt -:-

UKRAJINA: Premier League

13:00Olimpik Donetsk - Dnepr -:-
16:00Ch. Odessa - Hoverla Uzhhorod -:-
16:00Vorskla - M. Záporožie -:-
18:30Volyn Lutsk - Dyn. Kyjev -:-

UKRAJINA: 2. liga

15:00Bukovyna - Dynamo Kiev 2 -:-
15:00Sumy - Nyva Ternopil -:-
17:00Oleksandriya - Mykolaiv -:-

URUGUAJ: Primera Division - Clausura

15:30River Plate - Juventud -:-
20:30Atenas - Penarol -:-
20:30Danubio - Cerro CA -:-
20:30El Tanque Sisley - Tacuarembo -:-

USA: MLS

01:00DC United - Houston Dynamo 1:1
01:30Columbus Crew - Orlando City 3:0
02:30PrerušenéFC Dallas - Toronto FC 3:0
03:00Colorado Rapids - Seattle Sounders 1:3
03:30Real Salt Lake - Vancouver Whitecaps 0:1
04:30Los Angeles Galaxy - Sporting Kansas City 2:1
23:00Philadelphia - New England Revolution -:-

USA: North American Soccer League - Spring Season

01:00New York Cosmos - Tampa Bay 2:0
01:30Carolina - Atlanta 1:2
02:30San Antonio - Indy Eleven 1:2
22:00Edmonton - Fort Lauderdale -:-

USA: USL

01:00Richmond Kickers - Charlotte Independence 3:0
01:05Harrisburg City - FC Montreal 2:1
01:30Charleston - New York Red Bulls 2 1:1
02:30Saint Louis - Rochester 0:1
02:55Oklahoma City Energy - Seattle 2 -:-
04:00Orange County Blues - Arizona United 3:0
04:30Sacramento Republic - Portland 2 -:-
21:00Pittsburgh - Louisville City -:-

USA: NWSL - ženy

01:00Portland Thorns Ž - New York Flash Ž 1:0
01:00Sky Blue Ž - Houston Dash Ž 1:1
01:00Washington Ž - Kansas City Ž 3:1
02:00Chicago Ž - Seattle Reign Ž 3:2

VENEZUELA: Primera Division - Clausura

00:40La Guaira - Dep. Tachira 1:2
22:00Lara - Zulia -:-
22:30Estudiantes M. - Tucanes -:-
23:30Aragua - Atl. Venezuela -:-
23:30Caracas - Llaneros -:-

VIETNAM: V-League

11:00Can Tho - Da Nang -:-
11:00Dong Thap - Song Lam Nghe An -:-
11:30Long An - Than Quang Ninh -:-
12:00Gia Lai - Dong Nai -:-
12:00Hai Phong - BHTS Quang Nam -:-

WALES: Premier League - skupina o udržanie

14:00Prestatyn - Bangor -:-

ZAMBIA: Superliga

15:00Nkana - Zesco Utd -:-

ZIMBABWE: Premier Soccer League

15:00CAPS Utd - ZPC Kariba -:-
15:00Dongo - Highlanders -:-
15:00Flame Lily - Triangle -:-
15:00Harare City - Dynamos -:-
15:00Chapungu Utd - Hwange -:-
15:00Chicken Inn - How Mine -:-
15:00Tsholotsho - Buffaloes -:-
15:00Whawha - Platinum -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web eVysledky.com.

Prepnúť do verzie touch