REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

AFRIKA: Africký pohár národov

17:00Pobrežie Slonoviny - D.R. Kongo -:-
20:00Maroko - Togo -:-

ALŽÍRSKO: Divízia 1

16:00OdloženéMC Alger - Kabylie -:-
16:00OdloženéMO Bejaia - USM Alger -:-
16:00OdloženéOran - Belouizdad -:-

ANGLICKO: Championship

20:45Brighton - Sheffield Wed -:-

ANGLICKO: League One

20:45Port Vale - Bury -:-

ANGLICKO: Vanarama National League

20:45Lincoln City - Dover -:-
reklama

ANGLICKO: Premier League Cup

15:00Swansea U23 - Newcastle U23 -:-
20:00Bristol City U23 - Southampton U23 -:-

ARGENTÍNA: Torneos De Verano

02:10PrerušenéGimnasia L.P. - Racing Club 1:1

AUSTRÁLIA: A-League

PrestávkaSydney FC - Adelaide United 0:0

BAHRAJN: Bahrain Cup

16:40Al-Budaiya - Al-Muharraq -:-
16:40Al-Hala - Al-Rifaa -:-
16:40Qalali - Isa Town -:-
16:40Sitra - Al-Ittihad -:-

BELGICKO: Jupiler League

20:30Gent - Charleroi -:-

BELGICKO: Proximus liga

20:30Tubize - Lommel Utd -:-

BOTSWANA: Premier League

18:00Centre Chiefs - BDF XI -:-
19:00Township Rollers - Orapa United -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Potiguar - prvá fáza

00:00Assu RN - Santa Cruz de Natal 2:0

BRAZÍLIA: Campeonato Paraibano

00:30Treze - Sousa EC 0:0

CYPRUS: Division 2

18:00Paralimni - ASIL Lysi -:-

ČESKO: Tipsport liga

13:00Poprad - Podbeskidzie -:-

ČILE: Primera B - Clausura

00:00Coquimbo - U. Calera -:-

FÍNSKO: Suomen Cup

17:00KuPS - JJK Jyvaskyla -:-
17:00TPS Turku - P-Iirot Rauma -:-
18:15SJK - SJK U21 -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 1

20:45Bastia - Nice -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 2

20:00AC Ajaccio - Orleans -:-
20:00Auxerre - Bourg Peronnas -:-
20:00Laval - Troyes -:-
20:00Le Havre - GFC Ajaccio -:-
20:00Niort - Amiens -:-
20:00Reims - Valenciennes -:-
20:00Sochaux - Clermont -:-
20:00Štrasburg - Tours -:-

FRANCÚZSKO: National

20:00Beziers - Creteil -:-
20:00Concarneau - Lyon Duchere -:-
20:00Consolat - Avranches -:-
20:00Dunkerque - CA Bastia -:-
20:00OdloženéEpinal - Quevilly Rouen -:-
20:00OdloženéChambly - ASM Belfort -:-
20:00Paris FC - Sedan -:-
20:00Pau - Les Herbiers -:-

GIBRALTÁR: Premier Division

20:30Lions Gibraltar - Manchester 62 -:-

HOLANDSKO: Eredivisie

20:00Twente - Heracles -:-

HOLANDSKO: Eerste Divisie

20:00Breda - Achilles 29 -:-
20:00Dordrecht - Jong Utrecht -:-
20:00Graafschap - Den Bosch -:-
20:00Helmond - FC Oss -:-
20:00Sittard - Telstar -:-
20:00Volendam - Eindhoven -:-
20:00Waalwijk - FC Emmen -:-

HONGKONG: Premier League

13:00Hong Kong FC - Yuen Long -:-

IZRAEL: Leumit League

14:00Beitar Shimshon - Ironi Nesher -:-
14:00H. Ironi Rishon - H. Akko -:-
14:00M. Nazareth - Hap. Ramat Gan -:-
14:00Netanya - H. Nazareth -:-
14:00Ramat Hasharon - Hapoel Jeruzalem -:-

JUŽNÁ AMERIKA: Majstrovstvá J. Ameriky U20

23:00Uruguaj U20 - Venezuela U20 0:0
01:15Argentína U20 - Peru U20 1:1
23:00Brazília U20 - Čile U20 -:-

KATAR: Qatar Stars League

14:25Al-Kharitiyath - Al Khor -:-
16:35Al Sailiya - Umm-Salal -:-

LIBANON: Premier League

14:30Al Sahel - Safa -:-

LIBÉRIA: LFA First Division

17:00Barrack Young Controllers - Keitrace -:-

MALAJZIA: Superliga

14:00Johor DT - Kedah -:-

MALAJZIA: Premier League

47'Perlis - ATM FA 0:1
14:00Kuala Lumpur - Johor DT II -:-
14:00Kuantan - UiTM -:-
14:00Negeri Sembilan FA - Sabah -:-
14:00PDRM FA - MISC-MIFA -:-
14:00Terengganu - PKNP -:-

MALTA: Division 1

19:30Sirens - Rabat Ajax -:-

MAURETÁNIA: Championnat D1

17:00Toujounine - Deuz -:-
19:00Riadh - Police -:-

MAURÍCIUS: Mauritian League

13:00Bolton City - Petite Riviere -:-

NEMECKO: Bundesliga

20:30Freiburg - Bayern -:-

NIGER: Ligue 1

16:00ASFAN - Jangorzo -:-

PORTUGALSKO: Primeira Liga

21:30Ferreira - Moreirense -:-

RWANDA: National Football league

14:30Police - AS Kigali -:-

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Copa Centroamericana

22:00Nikaragua - Belize -:-
00:30Honduras - Kostarika -:-

SEVERNÉ ÍRSKO: NIFL Premiership

20:45Ards - Glentoran -:-

SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY: Liga Perzského zálivu

14:05Hatta - Al Sharjah -:-
14:15Al Dhafra - Al Wasl -:-
17:00Al-Ahli Dubai - Al Nasr -:-

SVET: Medzištátne zápasy

00:00Panama U20 - Kanada U20 0:1

SVET: Prípravné zápasy

01:00Sao Paulo (Bra) - River Plate (Arg) 1:0pen
11:00Slovácko (Cze) - Trnava (Svk) -:-
12:00Puszcza (Pol) - Tychy (Pol) -:-
12:30Nest-Sotra (Nor) - Brann (Nor) -:-
12:30Vålerenga (Nor) - Strømmen (Nor) -:-
13:00Dorogi (Hun) - Jaszberenyi (Hun) -:-
13:00Honka (Fin) - Klubi 04 (Fin) -:-
13:00Quilmes (Arg) - Union Santa Fe (Arg) -:-
13:00Roskilde (Den) - Odense (Den) -:-
13:00Tigre (Arg) - Godoy Cruz (Arg) -:-
14:00Admira (Aut) - LASK Linz (Aut) -:-
14:00Midtjylland (Den) - Vendsyssel FF (Den) -:-
14:00Nordsjaelland (Den) - Helsingor (Den) -:-
14:00Stabaek (Nor) - Follo (Nor) -:-
15:00Botosani (Rou) - Slovan Bratislava (Svk) -:-
15:00Braunschweig (Ger) - Din. Bukurešť (Rou) -:-
15:00Lugano (Sui) - Xamax (Sui) -:-
15:00Mattersburg (Aut) - Nitra (Svk) -:-
15:00Plzeň (Cze) - Servette (Sui) -:-
15:00Samara (Rus) - Pandurii (Rou) -:-
15:00Sandhausen (Ger) - Offenbach (Ger) -:-
15:30Lechia Gdaňsk (Pol) - Terek (Rus) -:-
16:00Düsseldorf (Ger) - Paderborn (Ger) -:-
16:00Grasshoppers (Sui) - Legia (Pol) -:-
16:00Luzern (Sui) - Drážďany (Ger) -:-
16:00Slask Wroclaw (Pol) - Chrobry Glogow (Pol) -:-
17:00Sarpsborg 08 (Nor) - Ull/Kisa (Nor) -:-
17:00Thun (Sui) - Le Mont (Sui) -:-
18:00Mannsdorf (Aut) - Neustadt (Aut) -:-
18:00Raufoss (Nor) - Redalen (Nor) -:-
18:30Aalesund (Nor) - Brattvag (Nor) -:-

SVET: Memoriál V. Granatkina - o 9. až 16. miesto

14:30Moldavsko U18 - Estónsko U18 -:-
17:00Bielorusko U18 - Azerbajdžan U18 -:-

SVET: Memoriál V. Granatkina - o 13. až 16. miesto

PrestávkaTadžikistan U18 - India U18 0:0
12:15Litva U18 - Irán U18 -:-

SVET: Medzištátne zápasy - ženy

14:00Dánsko Ž - Škótsko Ž -:-
15:00Holandsko Ž - Rumunsko Ž -:-

SÝRIA: Premier League

13:00Al Jaish - Hottin -:-
13:00Al Karamah - Al Shorta -:-
13:00Al Mohafaza - Foutoua -:-
13:00Al Taliya - Al Wahda -:-
13:00Jabala - Wathbah -:-
13:00Teshrin - Horriya -:-

ŠPANIELSKO: LaLiga

20:45Las Palmas - Dep. La Coruña -:-

TRINIDAD A TOBAGO: Pro League

23:00Morvant Caledonia United - W Connection -:-
23:00S.A. Rangers - San Juan Jabloteh -:-

WALES: Division 1

20:30Risca - Cambrian & Clydach -:-

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web eVysledky.com.

Prepnúť do verzie touch