REFRESH

Futbal » Dnes » Všetky zápasy

ANGLICKO: Championship

20:45Derby - Burton -:-
20:45Huddersfield - Reading -:-
20:45QPR - Wigan -:-
20:45Sheffield Wed - Brentford -:-

ANGLICKO: League One

20:45Gillingham FC - Wimbledon -:-
20:45Charlton - Oxford Utd -:-
20:45Millwall - Chesterfield -:-
20:45Peterborough - Southend -:-

ANGLICKO: League Two

20:45Accrington - Cambridge Utd -:-
20:45Colchester - Wycombe -:-
20:45Newport - Morecambe -:-

ANGLICKO: Vanarama National League

20:45Dagenham & Red. - Bromley -:-
20:45Eastleigh - Macclesfield -:-
20:45North Ferriby - Lincoln City -:-
20:45Tranmere - Boreham Wood -:-
20:45York - Gateshead -:-

ANGLICKO: Vanarama National League - sever

20:45Gloucester - Brackley -:-
reklama

ANGLICKO: Vanarama National League - juh

20:45East Thurrock - Margate -:-
20:45Hemel Hempstead - Ebbsfleet -:-
20:45Maidenhead - Eastbourne -:-
20:45Stortford - Welling -:-
20:45Truro - Gosport -:-

ANGLICKO: Southern Premier League

20:45Cinderford - Slough -:-
20:45Dunstable Town - Kettering -:-
20:45Merthyr Town - Hitchin -:-
20:45St Ives - Chesham -:-

ANGLICKO: Northern Premier League

20:45Barwell - Frickley -:-
20:45Ilkeston - Hednesford -:-
20:45Rushall - Stafford -:-
20:45Skelmersdale - Matlock -:-
20:45Spennymoor - Marine -:-

ANGLICKO: Ryman League

20:45Burgess Hill - Wingate & Finchley -:-
20:45Harlow Town - Folkestone -:-
20:45Worthing - Harrow Borough -:-

ÁZIA: AFC Liga Majstrov

09:00WS Wanderers (Aus) - Urawa (Jpn) -:-
11:00Brisbane Roar (Aus) - Muangthong (Tha) -:-
11:00Kashima (Jpn) - Ulsan Hyundai (Kor) -:-
11:30Soul (Kor) - Shanghai SIPG (Chn) -:-
16:00Persepolis (Irn) - Al-Hilal (Sau) -:-
16:15Al-Ain (Uae) - Zob Ahan (Irn) -:-
16:15Al-Rayyan (Qat) - Al-Wahda (Uae) -:-
18:15Al Ahli SC (Sau) - Bunyodkor (Uzb) -:-

ÁZIA: Pohár AFC - kvalifikácia - play-off

07:00ZrušenéErchim (Mon) - Taipei Tatung (Tpe) -:-
10:00Dordoi Bishkek (Kgz) - Khosilot Parkhar (Taj) -:-
12:00Valencia (Mdv) - Mohun Bagan (Ind) -:-

ÁZIA: Pohár AFC

12:00T&T Ha Noi (Vie) - Ceres (Phl) -:-
12:30Global (Phl) - Magwe (Bur) -:-
12:30Tampines (Sin) - Felda (Mys) -:-
13:45Johor DT (Mys) - Boeung Ket (Cam) -:-
16:00Saham (Oma) - Al-Muharraq (Bah) -:-
17:00Al Wehdat (Jor) - Nejmeh SC (Leb) -:-

BRAZÍLIA: Primeira Liga

23:15Londrina - Parana -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Gaucho

00:15Novo Hamburgo - Juventude 4:1

BRAZÍLIA: Campeonato Goiano

23:30Goias - Aparecidense 1:2

BRAZÍLIA: Campeonato Mineiro

00:00EC Democrata - Villa Nova MG 1:0

BRAZÍLIA: Campeonato Paulista

00:30Sao Paulo - Sao Bento -:-

BRAZÍLIA: Campeonato Pernambucano - druhá fáza

90'Belo Jardim - Nautico 0:1

ČIERNA HORA: Prvá Čiernohorská Liga

14:00Bokelj - Iskra -:-
14:00Grbalj - Rudar -:-
14:00Lovcen - Jedinstvo -:-
14:00Mladost Podgorica - OFK Petrovac -:-
14:00Sutjeska - Decic -:-

DR KONGO: Superliga

14:30Muungano - Dauphins Noirs -:-

EURÓPA: Liga majstrov - play-off

20:45Leverkusen - Atl. Madrid -:-
20:45Manchester City - Monako -:-

EURÓPA: Liga majstrov U19 - play-off

15:00FC Porto U19 - V. Constanta U19 -:-
16:00Atl. Madrid U19 - Sevilla U19 -:-
18:00Ajax U19 - Dynamo Kyjev U19 -:-
18:00PSV U19 - Benfica U19 -:-
18:00Salzburg U19 - PSG U19 -:-

FÍNSKO: Suomen Cup

17:30Mikkeli - Lahti -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 1

18:30Caen - Nancy -:-

FRANCÚZSKO: Ligue 2

18:30Štrasburg - Tours -:-

HOLANDSKO: Eredivisie - ženy

20:00Achilles 29 Ž - PEC Zwolle Ž -:-

IRÁN: 1. divízia

11:45Rasht - Esteghlal AHV -:-

JAMAJKA: Premier League

23:30Boys' Town - Humble Lions 1:2
19'Tivoli - Harbour View 1:0

JUŽNÁ AFRIKA: Premier League

18:30Platinum Stars - Mamelodi -:-

KOLUMBIA: Liga Aguila - Apertura

22:00Tigres - Dep. Cali -:-
00:00Pasto - Patriotas -:-

KOLUMBIA: Torneo Aguila - Apertura

00:00Pereira - Atletico F.C. 4:1
19'Real Cartagena - Quindio 0:0

KUVAJT: Emir Cup - play-off

16:10Kazma SC - Al Kuwait -:-

LIBANON: Premier League

14:30Tadamon - Al Ahed -:-

LOTYŠSKO: Ligový pohár

12:15FK Liepaja - Utenis -:-
17:00Suduva - Riga FC -:-

MALAJZIA: Superliga

14:00Kelantan - Malacca United -:-

MALAJZIA: Premier League

14:00Kuantan - UiTM -:-
14:00Terengganu - PKNP -:-

NEMECKO: Regionálna liga severovýchod

19:00BFC Dynamo - Neustrelitz -:-

NEMECKO: Oberliga NOFV- Süd

19:00OdloženéMarkranstadt - Chemie Leipzig -:-

POBREŽIE SLONOVINY: Ligue 1

16:30WAC - Stade d Abidjan -:-

RUSKO: FNL Cup - play-off

09:15Dynamo SPB - Krasnodar 2 -:-
11:30SKA Khabarovsk - Sp. Moskva 2 -:-
14:15Ťumeň - Volgar-Astrakhan -:-
17:00M. Saransk - F. Voronezh -:-

RWANDA: National Football league

14:30Amagaju - APR -:-

SALVÁDOR: Primera Division - Clausura

22:00Aguila - Chalatenango -:-

SEVERNÁ A STREDNÁ AMERIKA: Majstrovstvá CONCACAF U20

00:00Antigua a Barbuda U20 - Honduras U20 1:4
02:30Mexiko U20 - Kanada U20 -:-
21:00Panama U20 - Svätý Krištof a Nevis U20 -:-
23:30USA U20 - Haiti U20 -:-

SLOVENSKO: Fortuna liga

17:00Michalovce - Trnava -:-

SOMÁLSKO: Nation Link Telecom Championship

13:30Dekedda - Horseed -:-
13:30Heegan - Waxool -:-

SUDÁN: Premier League

18:00Al-Merreikh - Merreikh El-Fasher -:-

SVET: Prípravné zápasy

14:00Arsenal Tula (Rus) - FC Astana (Kaz) -:-
15:00Lilleström (Nor) - Tromsø (Nor) -:-
15:00Orenburg (Rus) - Dynamo Moskva (Rus) -:-
18:00Sarpsborg 08 (Nor) - Rubin Kazaň (Rus) -:-

SÝRIA: Premier League

13:00Al Jaish - Hottin -:-

ŠKÓTSKO: League One

20:45Livingston - Albion Rovers -:-

TALIANSKO: Coppa Italia Lega Pro - play-off

14:30Taranto - Matera -:-

TURECKO: TFF 3. Lig Group 2

11:00Pazarspor - Turk Metal -:-

VENEZUELA: Primera Division - Apertura

00:00Caracas - Zamora 1:1

REFRESH

Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Bejzbal | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »

Hore

Poskytujeme športové výsledky - futbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web eVysledky.com.

Prepnúť do verzie touch