Basketbal » 25.05.2024 » Všetky zápasy
Stávkujte na Basketbal priamo z mobilu s bet365!
TALIANSKO: Lega A - play-off
20:45Miláno - Brescia -:-USA: NBA - play-off
02:30Minnesota Timberwolves - Dallas Mavericks -:-AFRIKA: BAL - play-off
14:30Petro - Monastir -:-17:30Rivers Hoopers - Douanes -:-
ALBÁNSKO: Superliga - play-off
18:00Teuta Durres - Beselidhja -:-AUSTRÁLIA: NBL1 East
07:00BA CoE - Central Coast Crusaders -:-09:00Manly W. - Norths Bears -:-
11:00Hornsby S. - Hills Hornets -:-
11:00Illawarra Hawks - Bankstown Bruins -:-
11:00Maitland M. - Sydney Comets -:-
11:00Sutherland - Newcastle Falcons -:-
11:30Albury-Wodonga Bandits - Penrith P. -:-
12:00Inner West Bulls - Canberra -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 East Women
05:00BA CoE Ž - Central Coast Ž -:-07:00Manly W. Ž - Norths Bears Ž -:-
09:00Hornsby S. Ž - Hills Hornets Ž -:-
09:00Illawarra Hawks Ž - Bankstown Bruins Ž -:-
09:00Maitland Mustangs Ž - Sydney Comets Ž -:-
09:00Sutherland Ž - Newcastle Falcons Ž -:-
09:30Albury Ž - Penrith P. Ž -:-
10:00Inner West Bulls Ž - Canberra Ž -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 North
11:00Brisbane Capitals - Sunshine Coast Phoenix -:-11:00Gold Coast Rollers - Mackay Meteors -:-
11:00Ipswich Force - South West Metro Pirates -:-
11:00Northside Wizards - Southern District -:-
12:30Cairns Marlins - Logan Thunder -:-
12:30Darwin Salties - Rockhampton Rockets -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 North Women
09:00Brisbane Capitals Ž - Sunshine Coast Phoenix Ž -:-09:00Gold Coast Rollers Ž - Mackay Meteorettes Ž -:-
09:00Ipswich Force Ž - South West Metro Pirates Ž -:-
09:00Northside Wizards Ž - Southern District Spartans Ž -:-
10:30Cairns Ž - Logan Thunder Ž -:-
10:30Darwin Salties Ž - Rockhampton Ž -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 South
11:00Bendigo Braves - Diamond Valley -:-11:00Geelong - NW Tasmania -:-
11:30Ballarat - Knox -:-
11:30Casey Cavaliers - Hobart Chargers -:-
11:30Frankston - Sandringham Sabres -:-
11:30Nunawading - Melbourne Tigers -:-
12:00Dandenong - Ringwood -:-
12:00Keilor Thunder - Kilsyth -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 South Women
09:00Bendigo Braves Ž - Diamond Valley Ž -:-09:00Geelong Ž - Launceston Ž -:-
09:30Ballarat Ž - Knox Ž -:-
09:30Casey Cavaliers Ž - Hobart Chargers Ž -:-
09:30Frankston Ž - Sandringham Ž -:-
09:30Nunawading Ž - Melbourne Tigers Ž -:-
10:00Dandenong Rangers Ž - Ringwood Ž -:-
10:00Keilor Thunder Ž - Kilsyth Ž -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 Central
11:00South Adelaide Panthers - West Adelaide Bearcats -:-12:15Norwood Flames - Central Districts Lions -:-
12:45Eastern Mavericks - Forestville Eagles -:-
12:45Sturt Sabres - North Adelaide Rockets -:-
12:45Woodville Warriors - Southern Tigers -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 Central Women
11:00Eastern Mavericks Ž - Forestville Eagles Ž -:-11:00Sturt Sabres Ž - North Adelaide Rockets Ž -:-
11:00Woodville Warriors Ž - Southern Tigers Ž -:-
12:45South Adelaide Panthers Ž - West Adelaide Bearcats Ž -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 West
13:00Beeliar Boodjar - Geraldton Buccaneers -:-13:00Mandurah Magic - Perth Redbacks -:-
13:00Warwick Senators - Joondalup Wolves -:-
13:00Willetton Tigers - Rockingham Flames -:-
14:00Goldfields Giants - Lakeside Lightning -:-
14:30Kalamunda Eastern Suns - South West Slammers -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 West Women
11:00Mandurah Magic Ž - Perth Redbacks Ž -:-11:00Warwick Senators Ž - Joondalup Wolves Ž -:-
11:00Willetton Tigers Ž - Rockingham Flames Ž -:-
12:00Goldfields Giants Ž - Lakeside Lightning Ž -:-
12:30Kalamunda Eastern Suns Ž - South West Slammers Ž -:-
ÁZIA: WASL
14:00Kuwait SC - Tamil Nadu -:-17:00Shahrdari Gorgan - Kazma -:-
20:00Al Manama - Sagesse Beirut -:-
BOLÍVIA: Libobasquet
01:00Kinwa - Pichincha Potosi -:-BRAZÍLIA: NBB - play-off
22:10Franca - Minas -:-BRAZÍLIA: CBB - play-off
00:00Praia Clube - Blumenau APAB -:-BRAZÍLIA: LBF - ženy
00:00Blumenau Ž - Sodie Mesquita Ž -:-02:00Sao Jose Ž - Santo Andre Ž -:-
22:00Ituano Ž - Ponta Grossa Ž -:-
BULHARSKO: NBL - play-off
18:00Rilski Sportist - Balkan -:-ČILE: LNB - play-off
02:30U. De Concepcion - Valdivia -:-ČILE: LNB 2
21:30Quilpue Basquetbol - Arturo Prat San Felipe -:-00:30Arabe Valparaiso - Truenos De Talca -:-
ESTÓNSKO: Korvpalli Meistriliiga - play-off
18:00Tartu Ulikool - BC Kalev/Cramo -:-FRANCÚZSKO: Pro B - play-off
20:30Vichy - Boulazac -:-HOLANDSKO: WBL Women - play-off
19:30Landslake Lions Ž - Grasshoppers Ž -:-INDONÉZIA: IBL
09:00Rajawali Medan - Prawira Bandung -:-11:00Dewa United - Bumi Borneo -:-
13:00Tangerang Hawks - Pelita Jaya -:-
15:00Satria Muda - RANS PIK -:-
IZRAEL: Superliga - skupina víťazov
20:20Hapoel Jeruzalem - Hapoel Tel-Aviv -:-JAPONSKO: B.League - play-off
05:00Ryukyu - Hiroshima D. -:-KANADA: CEBL
01:30Brampton Honey Badgers - Niagara River -:-02:30Winnipeg Sea Bears - Scarborough Shooting Stars -:-
KOLUMBIA: LBP
01:30Toros del Valle - Motilones del Norte -:-03:30Caribbean Storm Islands - Corsarios Cartagena -:-
MEXIKO: CIBACOPA - play-off
04:15Angeles CDMX - Venados de Mazatlan -:-04:15Astros - Pioneros de Los Mochis -:-
05:00Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas -:-
05:15Rayos de Hermosillo - Halcones de Obregon -:-
NOVÝ ZÉLAND: NBL
06:00Southland Sharks - Otago Nuggets -:-09:30Wellington Saints - Canterbury Rams -:-
PARAGUAJ: LNB - Apertura
02:00Olimpia - Felix Perez Cardozo -:-POĽSKO: Basket Liga - play-off
15:00Slask Vroclav - Trefl Sopot -:-POĽSKO: 1. Liga - play-off
18:00Bydgoszcz - Górnik Walbrzych -:-PORTORIKO: BSN
02:00Cangrejeros - Criollos de Caguas -:-02:00San German - Vaqueros de Bayamon -:-
SINGAPUR: NBL
06:00Tungsan - Adroit -:-07:30Nanyang - Police -:-
09:00Tagawa - Eng Tat Hornets -:-
10:30SBA - Tong Whye -:-
12:00Chong Ghee - SG Basketball -:-
13:30Xin Hua - Siglap -:-
TAIWAN: P. League+ - play-off
11:00Taoyuan Pauian Pilots - Hsinchu Jko Lioneers -:-TALIANSKO: Serie A2 Women - Gr. A - play-off
18:00Scrivia Ž - Valdarno Ž -:-TALIANSKO: Serie A2 Women - Gr. B - play-off
20:30Libertas Udine Ž - Alpo VillaFranca Ž -:-URUGUAJ: Liga Uruguaya - play-off
00:00Defensor Sporting - Penarol -:-02:30Nacional - Aguada -:-
USA: WNBA
04:00Los Angeles Sparks Ž - Indiana Fever Ž -:-19:00Minnesota Lynx Ž - New York Liberty Ž -:-
VENEZUELA: Superliga
00:45Diablos - Piratas de La Guaira -:-01:00Brillantes - Llaneros -:-
01:30Trotamundos - Gladiadores -:-
Stávkujte na Basketbal priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.