Basketbal » 26.05.2024 » Všetky zápasy
Stávkujte na Basketbal priamo z mobilu s bet365!
USA: NBA - play-off
02:30Indiana Pacers - Boston Celtics -:-AUSTRÁLIA: NBL1 East
05:00Sydney Comets - Canberra -:-06:00BA CoE - Illawarra Hawks -:-
07:00Bankstown Bruins - Central Coast Crusaders -:-
07:15Newcastle Falcons - Norths Bears -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 East Women
04:00BA CoE Ž - Illawarra Hawks Ž -:-05:00Bankstown Bruins Ž - Central Coast Ž -:-
05:00Newcastle Falcons Ž - Norths Bears Ž -:-
07:00Sydney Comets Ž - Canberra Ž -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 South
06:00Ballarat - Diamond Valley -:-06:00Sandringham Sabres - Bendigo Braves -:-
06:30Eltham - Hobart Chargers -:-
06:30Waverley - NW Tasmania -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 South Women
04:00Ballarat Ž - Diamond Valley Ž -:-04:00Sandringham Ž - Bendigo Braves Ž -:-
04:30Eltham Ž - Hobart Chargers Ž -:-
04:30Waverley Ž - Launceston Ž -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 Central
08:45Southern Tigers - Woodville Warriors -:-AUSTRÁLIA: NBL1 Central Women
05:00Norwood Flames Ž - Central Districts Lions Ž -:-07:00Southern Tigers Ž - Woodville Warriors Ž -:-
AUSTRÁLIA: NBL1 West
06:00East Perth Eagles - Geraldton Buccaneers -:-ÁZIA: WASL
14:00Tamil Nadu - Shahrdari Gorgan -:-17:00Kazma - Kuwait SC -:-
20:00Al-Riyadi - Astana -:-
BRAZÍLIA: CBB - play-off
16:00Cruzeiro - Sorocabana -:-BRAZÍLIA: LBF - ženy
02:00SESI Araraquara Ž - Sampaio Ž -:-ČESKO: NBL - play-off
18:00BK Ústí nad Labem - Nymburk -:-ČILE: LNB - play-off
01:00Leones Quilpue - Sportiva Italiana -:-01:30Ancud - Las Animas -:-
02:00Espanol Osorno - Puente Alto -:-
02:30U. De Concepcion - Valdivia -:-
ČILE: LNB 2
00:30Arabe Valparaiso - Truenos De Talca -:-01:00Municipal Chillan - Aleman -:-
01:15Colo Colo - Stadio Italiano -:-
02:30Luis Matte Larrain - Brisas -:-
02:30Sergio Ceppi - Boston C. C. -:-
00:00Quilpue Basquetbol - Arabe Valparaiso -:-
FILIPÍNY: Pohár - play-off
13:30Meralco Bolts - Ginebra Kings -:-GRÉCKO: A2 Women - o udržanie
12:00Ment Ž - Apollon Ptolemaidas Ž -:-14:00Anagennisi Ž - Ioannina Ž -:-
GRUZÍNSKO: Superliga - play-off
17:00Kavkasia - Kutaisi -:-CHORVÁTSKO: Premijer liga - play-off
20:00Zadar - Split -:-INDONÉZIA: IBL
09:00Rajawali Medan - Bima Perkasa Yogyakarta -:-11:00Dewa United - Hangtuah -:-
13:00Pacific Caesar Surabaya - Bali United -:-
15:00Tangerang Hawks - Satya Wacana -:-
ISLAND: Premier league - play-off
21:15Grindavik - Valur -:-IZRAEL: Superliga - skupina porazených
17:00Galil Elyon - H. Haifa -:-17:00Hapoel Beer Sheva - Bnei Herzliya -:-
17:00Hapoel Eilat - H. Afula -:-
IZRAEL: Superliga - skupina víťazov
17:30Maccabi Tel Aviv - Ironi Kiryat Ata -:-JAPONSKO: B.League - play-off
06:10Ryukyu - Hiroshima D. -:-KANADA: Super League - play-off
01:00London - KW Titans -:-KANADA: CEBL
03:30Saskatchewan Rattlers - Montreal Alliance -:-22:00Brampton Honey Badgers - Ottawa Blackjacks -:-
KOLUMBIA: LBP
02:40Toros del Valle - Motilones del Norte -:-23:00Piratas de Bogota - Corsarios Cartagena -:-
LITVA: LKL - play-off
16:20Zalgiris Kaunas - Lietkabelis -:-NEMECKO: Pro B - play-off
17:00Kolín n. R. - Rhondorf -:-NOVÝ ZÉLAND: NBL
05:00Manawatu Jets - Whai -:-08:30Franklin Bulls - Nelson Giants -:-
PARAGUAJ: LNB - Apertura
01:30Colonias Gold - Ciudad Nueva -:-POĽSKO: 1. Liga - play-off
18:00Bydgoszcz - Górnik Walbrzych -:-PORTORIKO: BSN
02:00Gigantes de Carolina - Capitanes De Arecibo -:-02:00Osos de Manati - Mets de Guaynabo -:-
00:00Criollos de Caguas - Cangrejeros -:-
00:00San German - Indios de Mayaguez -:-
00:00Vaqueros de Bayamon - Leones De Ponce -:-
PORTUGALSKO: LPB - play-off
16:00Ovarense - FC Porto -:-SEVERNÉ MACEDÓNSKO: Prva Liga - play-off
19:30Pelister - MZT Skopje -:-ŠPANIELSKO: LEB Oro - play-off
17:00Gipuzkoa - Tizona Burgos -:-TAIWAN: P. League+ - play-off
11:00Formosa Dreamers - New Taipei Kings -:-TAIWAN: T1 League - play-off
08:00Taiwan Beer Leopards - Taipei Taishin Mars -:-TALIANSKO: Serie A2 - o udržanie
18:00Agrigento - Nardo -:-18:00Latina - Cento -:-
18:00Luiss Roma - Chiusi -:-
TURECKO: TBL - play-off
19:00Sigortam.net ITU - Mersin BŞB -:-USA: WNBA
02:00Chicago Sky Ž - Connecticut Sun Ž -:-03:00Las Vegas Aces Ž - Indiana Fever Ž -:-
03:00Seattle Storm Ž - Washington Mystics Ž -:-
04:00Phoenix Mercury Ž - Dallas Wings Ž -:-
00:00Atlanta Dream Ž - Minnesota Lynx Ž -:-
VENEZUELA: Superliga
01:00Broncos - Toros de Aragua -:-01:00Gaiteros del Zulia - Guaiqueries -:-
01:00Heroes de Falcon - Marinos -:-
19:00Cocodrilos - Piratas de La Guaira -:-
19:00Spartans - Gladiadores -:-
00:00Brillantes - Frontinos -:-
Stávkujte na Basketbal priamo z mobilu s bet365!
Futbal | Hokej | Tenis | Basketbal | Hádzaná | Volejbal | Baseball | Am.futbal | Rugby | Ďalšie športy »
Poskytujeme športové výsledky - basketbal livescore - na mobilné telefóny. Mobilná verzia nášho livescore má z techn. dôvodov iné parametre ako web Flashscore.sk.